Dlaczego Hunter?

Wentylatory sufitowe Quiet for Life™

Każdy wentylator sufitowy Hunter został starannie zaprojektowany i wykonany, aby być więcej niż pięknym, i być więcej niż tylko wentylatorem. To dlatego nasi klienci przyzwyczajeni do jakości firmy Hunter oczekują jej za każdym razem. Unikalna technologia, jaką stosujemy w silnikach oraz systemach montażu sprawia, że każdy wentylator firmy Hunter będzie pracował cicho i nie będzie drgał. Podobnie jak każdy wentylator firmy Hunter od 1886 roku. Cicho przez całe życie (ang. quiet for life). To nasze zobowiązanie wobec Ciebie.

Anti-Vibration Technology™

Opatentowany przez firmę Hunter układ antywibracyjny Anti-Vibration Technology (w skrócie AVT™), wykorzystywany przy zawieszaniu wentylatora, redukuje moment obrotowy zapewniając maksymalną stabilność bez drgania wentylatora dzięki technologii Wobble-Free®.

System montażu EZ Hang™

Dzięki opatentowanemu systemowi montażu EZ Hang™ instalacja wentylatora Hunter jest prosta i bezpieczna. Przez lata będziesz mógł cieszyć się mocnym nie drgającym wentylatorem.

Moc dzięki technologii Whisperwind ®

Silnik z technologią WhisperWind® , w który wyposażona jest większości modeli, zapewnia potężny nadmuch powietrza przy niezwykle cichej pracy. Moc chłodzenia bez huczenia.

Łatwy montaż

Wykorzystywana w wentylatorach firmy Hunter osłona wyposażona jest w okrągłą płytkę montażową zapewniającą łatwiejszy dostęp śrub, a ponadto unikalną pętlę, dzięki której mamy wolne ręce i podczas podłączania przewodów możemy na chwilę zawiesić wentylator.