Styl i komfort

W Hunter Fan Company tak naprawdę nigdy nie rozumieliśmy określenia: "Nie robią ich już tak, jak kiedyś". My nie tylko robimy je tak, jak kiedyś - my robimy je lepiej. A dzieje się tak dlatego, ze ciągle pracujemy nad nowymi i inteligentniejszymi sposobami czyszczenia, nadmuchiwania i klimatyzowania powietrza w twoim domu. Każdy produkowany przez nas produkt, od rewelacyjnych wentylatorów sufitowych do energooszczędnych termostatów, zaprojektowany został w taki sposób, aby wzbogacić twój osobisty styl, zwiększyć komfort oraz promować zdrowy dom.

Styl

Jaka jest definicja idealnego wentylatora? Idealny wentylator to taki, który się nigdy nie zepsuje i dostarczy takich wrażeń estetycznych, że będzie stanowił integralną część wystroju twojego wnętrza. To taki wentylator, który zmieni twoje samopoczucie z chwilą przekroczenia progu pomieszczenia. W firmie Hunter rozumiemy na czym polega znaczenie idealnego wentylatora, dlatego że zajmujemy się ich produkcją od ponad wieku. Nasze produkty produkowane są ręcznie z najlepszych materiałów, a ich przemyślana konstrukcja sprawia, że wpisują się w każdy styl, od klasycznego do nowoczesnego. Poznaj bogactwo odcieni drewnianych łopatek, luksusowo obrobionych elementów szklanych a także obudów, wykonywanych z takich materiałów jak miedź czy nawet skóra. Oferujemy wentylatory, które trafią w każdy gust i będą odpowiednie do każdego pomieszczenia. Rzecz jasna, nasze produkty to nie tylko uderzające piękno. Tylko firma Hunter łączy tradycyjne rzemiosło z innowacjami jutra, aby zapewnić maksymalną cyrkulację powietrza oraz super cichą pracę, na które możesz liczyć przez następne pokolenia. Wentylator to albo zwykłe urządzenie albo wentylator marki Hunter. .

Komfort

Jeśli chodzi o komfort, nie zgaduj, które produkty faktycznie robią, to co powinny. Przy dzisiejszej przytłaczającej ilości marek do wyboru, możesz mieć trudność przy zdecydowaniu, które wentylatory sufitowe wentylują lepiej, które oczyszczacze powietrza naprawdę działają, które nawilżacze powietrza skutecznie nawilżają powietrze. Z firmą Hunter nie musisz zgadywać - z firmą Hunter wiesz. Nad nowymi i inteligentniejszymi sposobami czyszczenia, nadmuchiwania i klimatyzowania powietrza w twoim domu pracujemy od 1886 roku. Jeżeli w pomieszczeniu coś jest nie tak, powietrze jest zbyt zakurzone, za gorące, za zimne lub zbyt suche, wówczas produkt firmy Hunter może zmienić wszystko, zmieniając twoje samopoczucie w otaczającej cię przestrzeni, a co za tym idzie twoje samopoczucie w twoim domu. To dlatego, że wszystkie nasze produkty są trwałe, doskonale funkcjonują i niezawodnie działają. .

Zdrowie

Dla dobrego samopoczucia niezbędne są styl i komfort, ale także jakość powietrza, którym oddychasz, zwłaszcza, jeśli ty lub twoi bliscy cierpią z powodu alergii lub astmy. Z firmą Hunter możesz stworzyć naprawdę zdrowe otoczenie dla ciebie i każdego, kto lubi przebywać w twoim domu. Nasze nawilżacze odznaczające się wysoką jakością i prostotą obsługi, pozwalają kontrolować poziom wilgotności od rana do wieczora, o każdej porze roku. Natomiast nasze super skuteczne oczyszczacze powietrza przechwytują i zabijają do 99,97% unoszących się w powietrzu cząstek stałych, takich jak roztocza, dym, sierść, wirusy, bakterie, pleśń oraz pyłki kwiatowe. Co więcej, oczyszczacze powietrza marki Hunter potrafią przetworzyć zanieczyszczenia w tlen, wypełniając twój dom czystszym, zdrowszym powietrzem. Do tego nie musimy wspominać, że nasze produkty są tak ciche i łatwe w utrzymaniu, że nawet nie zauważysz jak ciężko dla ciebie pracują. Zauważysz natomiast, jak bardzo zmieniło się twoje samopoczucie.